/ / Rejestracja
  • Arrivo in Italia

Arrivo in Italia

Corso di lingua italiana per studenti stranieri di livello A1-A2 + CD

  • 163,80PLN
  • cena: 147,40PLN

Arrivo in Italia to zbiór dialogów i tekstów z informacjami, które pozwolą rozpocząć naukę języka włoskiego na poziomie A1/A2 oraz poznać jego podstawowe struktury. Kurs jest adresowany do wszystkich, którzy mają styczność z językiem włoskim pierwszy raz (dla nich przewidziano poziom A1), tych którzy okazjonalnie już zetknęli się z nim (poziom A2).

Kurs podzielono na 13 jednostek, które pozwolą poznać sytuacje komunikatywne, najczęściej występujące w rzeczywistości, dzięki którym uczący się zdobędzie kompetencje językowe niezbędne do poruszania się w różnych kontekstach współczesnego życia we Włoszech. Struktura każdej jednostki uwzględnia wskazania "Europejskiego Systemu Opisów Kształcenia Języków" i zawiera następujące działy:

- prezentacja głównego tematu jednostki

- ćwiczenia na zrozumienie

- ćwiczenia znajomości zagadnień językowych

- poznanie funkcji komunikatywnych

- ćwiczenia pisemne i ustne: wypowiedź samodzielna.

Ponadto każdy rozdział między poznaniem i ćwiczeniem funkcji komunikatywnych a ćwiczeniami pisemnymi - zawiera omówienie zagadnienia gramatycznego, co pomoże uczącemu się rozpoznać pierwsze normy gramatyczne i budować na nich komunikację w języku włoskim.

Na zakończenie każdej jednostki pojawiają się krótkie informacje i ciekawostki dotyczące typowych zjawisk współczesnego życia Włoch, mające na celu pogłębienie wiedzy o społeczeństwie i o kulturze tego kraju.

ksiazka
liczba stron 96
poziom A1/A2

książka tygodnia

Ombra mai più

Ombra mai più

Stefano Redaelli 70,00PLN 94,50PLN