/ / Rejestracja

Warunki sprzedaży

  


przelew, karta kredytowa płatność przy odbiorze (pobranie)
Paczkomat INPOST15,00 zł 19,00 zł
Przesyłka Kurier INPOST18,00 zł
22,00 zł
Paczkomat INPOST
Delivery on Weekends
19,00 zł 
-
Przesyłka Poczta Polska Pocztex15,00 zł 
19,00 zł


Koszt wysyłki nie zależy od wagi przesyłki.
Przy zamówieniach na kwotę równą lub wyższą niż 300,00 zł - koszty przesyłki GRATIS (na terenie Polski) - Poczta Polska, Paczkomat INPOST.
Przy zamówieniach na kwotę równą lub wyższą niż 350,00 zł - koszty przesyłki GRATIS (na terenie Polski) - Kurier INPOST.

Paczkomaty


 
Przesyłka trafia do wybranego - podczas składania zamówienia - Paczkomatu w ciągu dwóch dni roboczych od momentu nadania paczki. Na podany numer telefonu Kupujący otrzymuje kod odbioru paczki. Paczka czeka na odbiór w Paczkomacie 72 godziny.
Uwaga: W celu poprawnej realizacji zamówienia prosimy o poprawne wpisanie numeru telefonu (bez 0 przed numerem i bez spacji) i wskazanie kodu Paczkomatu.

Poczta PolskaPaczki są wysyłane usługą Pocztex w serwisie Kurier 48. To oznacza, że przesyłka dotrze do adresata w terminie dwóch dni roboczych po nadaniu przesyłki.

Dostawa poza granice Polski
Istnieje możliwość wysyłki książek za granicę. Koszt przesyłki jest obliczany indywidualnie dla wskazanego zamówienia w zależności od wagi i typu przesyłki (zwykla – priorytetowa) oraz kraju przeznaczenia (strefy), zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej obowiązującym dla paczek pocztowych https://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html

Po złożeniu przez Państwa zamówienia ze wskazaniem zagranicznego adresu dostawy, pracownik księgarni skontaktuje się mailowo, podając koszty wysyłki. W przypadku wysyłek za granicę obowiązuje płatność przelewem lub kartą kredytową. Nie ma możliwości uiszczania płatności przy odbiorze przesyłki.

Stałym klientom oraz instytucjom proponujemy możliwość otrzymywania faktur przelewowych z kilkunastodniowym terminem płatności.