/ / Rejestracja
  • Carta Regalo ITALICUS 25 PLN

Carta Regalo ITALICUS 25 PLN

Karta podarunkowa na zakupy w Księgarni Italicus

  • 25,00PLN
  • cena: 25,00PLN

Carta Regalo ITALICUS to bon towarowy wydany na okaziciela, reprezentowany przez kod alfanumeryczny, uprawniający Użytkownika do nabycia na jego podstawie Towarów oferowanych w Księgarni ITALICUS (Kraków, ul. Kremerowska 11 oraz na http://italicus.com.pl).

 

W uwagach do zamówienia PROSIMY WSKAZAĆ, czy dokonują Państwo zakupu Karty w formie wydrukowanej (do ceny Karty należy wówczas doliczyć koszty wysyłki) lub do samodzielnego wydruku (darmowa wysyłka na wskazany adres mailowy).

 

Carta Regalo ITALICUS może być używana wielokrotnie, aż do wyczerpania początkowej wartości nominalnej Karty, nie dłużej jednak niż przez okres kolejnych 12 miesięcy od daty zakupu.

Środków na koncie Karty nie można wykorzystać do pokrycia kosztów wysyłki. W sytuacji, gdy wartość nabywanego Towaru jest wyższa niż aktualny stan konta Karty, użytkownik zobowiązany jest do dokonania dopłaty.

 

Użytkownik dysponujący Kartą zobowiązany jest POWIADOMIĆ PRACOWNIKA KSIĘGARNI O CHĘCI SKORZYSTANIA Z KARTY przed dokonaniem zakupu. W przypadku korzystania z Karty podczas zakupów na http://italicus.com.pl Użytkownik zobowiązany jest do wpisania kodu alfanumerycznego przypisanego do Karty W UWAGACH DO ZAMÓWIENIA oraz do wybrania sposobu płatności "ZA POBRANIEM".

 

Szczegółowy regulamin Carta Regalo ITALICUS dostępny jest na http://Italicus.com.pl

książka tygodnia

Una di loro

Una di loro

Paola Capriolo 34,10PLN