/ / Rejestracja
  • Affresco Italiano A1-książka ucznia + CD audio

Affresco Italiano A1-książka ucznia + CD audio

  • cena: 104,00PLN

Nr MEN 215/1/2009
Affresco Italiano jest kursem języka włoskiego dla obcokrajowców. Przeznaczony jest dla młodzieży i studentów dorosłych, uczących się we Włoszech i zagranicą.
Kurs dzieli się na sześć części odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania, wg kryteriów Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.

Każda część (poziom) obejmuje:
- podręcznik ucznia składający się z jednostek lekcyjnych (12 jednostek dla poziomu A1, A2, B1; 10 jednostek dla poziomu B2, C1, C2). Poszczególne lekcje dotyczą określonych zagadnień i są podzielone na sekcje (dla poziomu A i B). Taka struktura pozwala nauczycielowi zaplanować naukę stosownie do poziomu zaawansowania i potrzeb danego zespołu uczniów. Każda lekcja obejmuje m.in.: ćwiczenia językowe, utrwalające poznane słownictwo, zagadnienia gramatyczne i ortograficzne, wskazówki dotyczące wymowy, krótkie prezentacje bardziej i mniej znanych zabytków kultury włoskiej. Jednostki lekcyjne podręczników dla poziomu C1 i C2, pozbawione już podziału na sekcje, zawierają teksty oparte na autentycznych materiałach, które proponują różne typy narracji
- cd audio (z zapisem tekstów do słuchania)
- przewodnik dla nauczyciela (z opisem ćwiczeń, rozwiązaniami, transkrypcją dialogów i licznymi wskazówkami dydaktycznymi).

W sprzedaży znajdują się obecnie komplety kursu (podręcznik z dwiema płytami 2 Cd audio + podręcznik dla nauczyciela) dla poziomu A1, A2, B1 i B2.
poziom C1 i C2 jest bez CD
ksiazka
liczba stron 224
poziom A1

książka tygodnia

Passato senza segreti

Passato senza segreti

Uso dei tempi passati dell'italiano
Serafina Santoliquido 96,40PLN