/ / Rejestracja

Cennik rabatowy podreczników KUrsy wakacyjne SJ 2019

Szanowni Państwo,

podobnie jak w latach poprzednich, w związku z rozpoczynającymi się kursami wakacyjnymi przygotowaliśmy dla Państwa ofertę wybranych materiałów dydaktycznych do nauki języka włoskiego oraz specjalny cennik rabatowy dla szkół językowych. 

Jako bezpośredni importer i wydawnictw włoskojęzycznych zwracamy Państwa uwagę na bogatą propozycję oryginalnych metod i podręczników dostosowanych do wszystkich kategorii uczących się oraz do zróżnicowanego poziomu, zakresu i czasu trwania zajęć dydaktycznych. Nasza oferta jest nieustannie weryfikowana i wzbogacana o nowe publikacje glottodydaktyczne

Korzystając z okazji życzymy Państwu – lektorom oraz słuchaczom - dużo entuzjazmu na rozpoczynające się kursy wakacyjne. Mamy nadzieję, że nasza oferta umożliwi właściwy dobór materiałów, a proponowane metody i podręczniki będą właściwym narzędziem w pracy lektorów i słuchaczy. 

Jednocześnie ponawiamy zaproszenie do odwiedzenia naszej strony: www.italicus.com.pl pełną książek do nauki i do czytania. Z radością obserwujemy, że Italicus stał się punktem odniesienia dla italianistów, księgarnia miejscem spotkań studentów, uczniów i miłośników Italii - zwłaszcza latem, gdy wiele osób może poszukiwać odrobiny włoskiego klimatu na miejscu. Zapraszamy również lektorów i słuchaczy Państwa szkoły!