/ / Rejestracja
  • Nuovo Qui Italia più - Guida per l'insegnante

Nuovo Qui Italia più - Guida per l'insegnante

Corso di lingua italiana per stranieri - guida per l'insegnante

  • 35,70PLN
  • cena: 25,80PLN

Kurs języka włoskiego dla obcokrajowców (poziom średnio zaawansowany B2-C1), zawiera nagrania oryginalnych fragmentów z audycji Radio R101!
Kurs jest adresowany do osób posiadających znajomość języka włoskiego na poziomie B1 i aspirujących do uzyskania wyższego poziomu zaawansowania (B2 i C1), wg kryteriów "Europejskiego opisu kształcenia językowego".
Obejmuje:
- Libro per lo Studente składa się z lekcji wprowadzającej i 19 jednostek dydaktycznych oraz 4 kart pozwalających na samodzielne sprawdzenie posiadanej wiedzy;
- Quaderno to różnego typu ćwiczenia służące utrwaleniu struktur gramatycznych i słownictwa oraz przygotowaniu do egzaminu na certyfikat CELI, CILS i PLIDA (CELI- Certificato di Lingua Italiana, dell'Università di Perugia; CILS - Certificazione di Conoscenza della Lingua Italiana, dell'Università per stranieri di Siena; PLIDA - Progetto Lingua Italiana Dante Alighieri);
- Guida per l'insegnante zawiera: zwięzły wykład teoretyczny na temat współczesnego języka włoskiego, test wprowadzający i sprawdzający, sugestie i propozycje dydaktyczne, klucze do zadań z podręcznika i rozwiązania ćwiczeń z "Zeszytu" oraz transkrypcje nagrań audio.
Zalety nowego wydania.
* Znakomita część tekstów została zaktualizowana. W nowej edycji wszystkie utwory są oryginalne i należą do różnych kategorii tekstów (zgodnie z zaleceniami "Europejskiego opisu kształcenia językowego"). Są to fragmenty prozy włoskich pisarzy XX wieku, artykuły i wywiady przedrukowane z najważniejszych krajowych gazet i czasopism, krótkie formy poetyckie, teksty i slogany reklamowe, listy urzędowe i korespondencja prywatna, cv, recenzje książek, ogłoszenia gospodarcze, przepisy.
* Wiele miejsca poświęcono zagadnieniom gramatyki
* Rozbudowano blok ćwiczeń służących utrwaleniu i poszerzeniu słownictwa oraz doskonaleniu umiejętności komunikatywnych i ekspresyjnych.
* Tekstowi towarzyszą nagrania audio z fragmentami autentycznych transmisji (prognoza pogody, wiadomości radiowe, komunikaty o sytuacji na drogach i inne nagrania audycji stacji radiowej R101).

ksiazka
liczba stron 64
poziom B2-C1

Polecane

Dimmi...

Dimmi...

Manuale per la comunicazione. Primo Livello
A. Battaglia, L. Tarini 85,00PLN
Praticamente dimmi...

Praticamente dimmi...

Esercizi e Attività. Primo Livello. Nuova edizione
A. Battaglia, L. Tarini 115,50PLN
L'italiano per la cucina

L'italiano per la cucina

Lezioni di cucina e lingua italiana per stranieri
S. Porreca Porreca 83,50PLN