/ / Rejestracja
  • Nuovo Progetto italiano 2 - Guida per l'insegnante

Nuovo Progetto italiano 2 - Guida per l'insegnante

Corso multimediale di lingua e civiltà italiana. Livello intemedio (B1-B2)

  • 67,80PLN
  • cena: 55,30PLN

Nuovo Progetto italiano 2 to podręcznik dla młodzieży oraz dorosłych uczących się języka włoskiego. Materiał przeznaczony jest na około 90-100 godzin lekcyjnych. Jest to nowe, podobnie jak pierwsza część, unowocześnione i bardziej komunikatywne wydanie podręcznika Progetto italiano 2.
- Podręcznik Nuovo Progetto italiano 2 został uproszczony w pierwszej części i prezentuje treści w sposób przystępny; przejście z poziomu podstawowego na średnio zaawansowany jest naturalne, dzięki ćwiczeniom umożliwiającym zastosowanie i powtórzenie materiału zawartego w pierwszej części.
- W porównaniu z poprzednim wydaniem i pierwsza częścią Libro dello studente zawiera bardziej różnorodne teksty i ćwiczenia.
- Więcej miejsca zajmują materiały autentyczne i wyrażenia używane na co dzień.
- Szczególną uwagę zwrócono na funkcje komunikacyjne i słownictwo, dzięki wprowadzonym przez Autorów nowych zadań komunikatywnych.
- Materiał audio oparty jest na możliwie naturalnych dialogach, w niektórych przypadkach autentycznych i uzupełnionych ćwiczeniami na zrozumienie.
- Kolejną nowością są autentyczne wywiady z mieszkańcami Włoch nawiązujące do niektórych tematów poruszanych w poszczególnych rozdziałach.
- Ćwiczenia i zadania, które są uzupełnieniem tekstów podręcznika i nagrań audio, dostosowane zostały do wymogów certyfikatów CELI, PLIDA e CILS.
- Quaderno degli esercizi, poprawione i uzupełnione, zawiera nowe ćwiczenia, bardziej różnorodne i oryginalne.

Nuovo Progetto italiano 2 składa się z:
Libro dello studente - podręcznik ucznia podzielony na 11 jednostek dydaktycznych.
Quaderno degli esercizi, - zeszyt do ćwiczeń z zadaniami pisemnymi, krzyżówkami, ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu oraz testami kontrolnymi co 3 rozdziały.
Interaktywnego CD-ROMu załączonego do podręcznika, zawierającego różnorodne i stymulujące materiały, przez co podręcznik staje się jeszcze bardziej kompletny, komunikatywny i elastyczny
Nuova Guida per l'insegnante - nowy przewodnik nauczyciela, zawierający: cenne rady na temat użycia podręcznika, gry i zabawy dydaktyczne, rozwiązania ćwiczeń i materiały do skserowania.
1 CD audio / 1 audiocassetta (nowe wydanie), prezentuje: dialogi wprowadzające do każdej jednostki, testy na rozumienie ze słuchu, autentyczne wywiady.
Attività online - zawiera: dodatkowe zadania online umożliwiające pogłębienie tematów poruszanych w danej jednostce.

ksiazka
liczba stron 200
poziom B1-B2

Polecane

Dimmi...

Dimmi...

Manuale per la comunicazione. Primo Livello
A. Battaglia, L. Tarini 85,00PLN
Praticamente dimmi...

Praticamente dimmi...

Esercizi e Attività. Primo Livello. Nuova edizione
A. Battaglia, L. Tarini 115,50PLN
L'italiano per la cucina

L'italiano per la cucina

Lezioni di cucina e lingua italiana per stranieri
S. Porreca Porreca 83,50PLN