/ / Rejestracja
  • Andante con brio

Andante con brio

Conversazioni, linguaggi settoriali - livello avanzato, testo

  • 66,10PLN
  • cena: 49,60PLN

Wielką zaletą tej pozycji jest wprowadzanie uczącego w problematykę językową, w taki sposób, aby krok po kroku stawał się coraz bogatszy w umiejętność praktycznego stosowania różnych technik wypowiedzi i wyszukanego słownictwa. Przez ćwiczenia przewijają się wyrażania dialektyczne, zmuszające studenta do ciągłego korzystania ze słowników i encyklopedii, pojawiają się także wyrażenia pochodzące z języka angielskiego, które są często używane w prasie, telewizji i reklamie.
Student - obcokrajowiec korzystając z tekstów jest zmuszany do odtworzenia sytuacji, zjawisk, aspektów socjalnych, dotyczących nie tylko państwa włoskiego, ale także jego własnego kraju. Odbywa się to poprzez różnego rodzaju gry i zabawy słowne.
Prezentowane są takie zwyczaje, sposoby wyrażania się, przysłowia służące nauczaniu języka w sposób naukowy i uporządkowany, pozbawiony automatyzmu, przewidując poznawanie "kodu" języka w sposób spontaniczny i dogłębny. Przytoczone teksty są bardzo nowoczesne, aktualne, nie tylko ze względu na zawartość, ale także z punktu widzenia formy przekazu.
ksiazka
liczba stron 93
poziom B1/B2

Polecane

Nuovo Espresso 6 - Podręcznik ucznia + CD audio

Nuovo Espresso 6 - Podręcznik ucznia + CD audio

Corso di Italiano - Libro dello studente ed esercizi + CD audio
151,70PLN