/ / Rejestracja
  • Nuovo Progetto italiano 2 - Książka ucznia

Nuovo Progetto italiano 2 - Książka ucznia

Corso multimediale di lingua e civiltà italiana. Livello intemedio (B1-B2)

  • 106,40PLN
  • cena: 84,00PLN

Nuovo Progetto italiano 2 to podręcznik dla młodzieży oraz dorosłych uczących się języka włoskiego. Materiał przeznaczony jest na około 90-100 godzin lekcyjnych. Jest to nowe, podobnie jak pierwsza część, unowocześnione i bardziej komunikatywne wydanie podręcznika Progetto italiano 2.
- Podręcznik Nuovo Progetto italiano 2 został uproszczony w pierwszej części i prezentuje treści w sposób przystępny; przejście z poziomu podstawowego na średnio zaawansowany jest naturalne, dzięki ćwiczeniom umożliwiającym zastosowanie i powtórzenie materiału zawartego w pierwszej części.
- W porównaniu z poprzednim wydaniem i pierwsza częścią Libro dello studente zawiera bardziej różnorodne teksty i ćwiczenia.
- Więcej miejsca zajmują materiały autentyczne i wyrażenia używane na co dzień.
- Szczególną uwagę zwrócono na funkcje komunikacyjne i słownictwo, dzięki wprowadzonym przez Autorów nowych zadań komunikatywnych.
- Materiał audio oparty jest na możliwie naturalnych dialogach, w niektórych przypadkach autentycznych i uzupełnionych ćwiczeniami na zrozumienie.
- Kolejną nowością są autentyczne wywiady z mieszkańcami Włoch nawiązujące do niektórych tematów poruszanych w poszczególnych rozdziałach.
- Ćwiczenia i zadania, które są uzupełnieniem tekstów podręcznika i nagrań audio, dostosowane zostały do wymogów certyfikatów CELI, PLIDA e CILS.
- Quaderno degli esercizi, poprawione i uzupełnione, zawiera nowe ćwiczenia, bardziej różnorodne i oryginalne.

Nuovo Progetto italiano 2 składa się z:
Libro dello studente - podręcznik ucznia podzielony na 11 jednostek dydaktycznych.
Quaderno degli esercizi, - zeszyt do ćwiczeń z zadaniami pisemnymi, krzyżówkami, ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu oraz testami kontrolnymi co 3 rozdziały.
Interaktywnego CD-ROMu załączonego do podręcznika, zawierającego różnorodne i stymulujące materiały, przez co podręcznik staje się jeszcze bardziej kompletny, komunikatywny i elastyczny
Nuova Guida per l'insegnante - nowy przewodnik nauczyciela, zawierający: cenne rady na temat użycia podręcznika, gry i zabawy dydaktyczne, rozwiązania ćwiczeń i materiały do skserowania.
1 CD audio / 1 audiocassetta (nowe wydanie), prezentuje: dialogi wprowadzające do każdej jednostki, testy na rozumienie ze słuchu, autentyczne wywiady.
Attività online - zawiera: dodatkowe zadania online umożliwiające pogłębienie tematów poruszanych w danej jednostce.

 

ksiazka
liczba stron 200
poziom B1-B2

Polecane

LS Junior Corso interattivo  A1

LS Junior Corso interattivo A1

Corso interattivo di lingua italiana per stranieri
M. Mezzadri Mezzadri, P. Balboni Balboni 102,40PLN
LS Junior Corso interattivo  A2

LS Junior Corso interattivo A2

Corso interattivo di lingua italiana per stranieri
M. Mezzadri Mezzadri, P. Balboni Balboni 102,40PLN