DZIŚ SĄ NASZE URODZINY!
Pobierz obrazki
Pobierz obrazki
DZIŚ SĄ NASZE URODZINY!
Dziś, czyli 25 listopada, „Italicus” kończy 30 lat.

To czas podsumowań, planów i podziękowań.

Zacznijmy od tych ostatnich. Wielkim atutem naszej pracy jest ciągły kontakt z italianistami: nauczycielami, lektorami, tłumaczami, studentami oraz pasjonatami języka włoskiego - klientami wymagającymi, o określonych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Wielokrotnie Wasze uwagi, obserwacje, oczekiwania czy poszukiwania inspirowały nasze działania i stały się źródłem kontaktów i przyjaźni, które bardzo cenimy. Niektórzy z Was są z nami od samego początku, czyli od niedawnego 1991 roku…

Bardzo dziękujemy za dyspozycyjność, przyjaźń i życzliwość!
Dziś obiecujemy zrobić wiele, aby przez kolejne 30 lat nasi Klienci czuli się zaopiekowani i „zrabatowani”, zmotywowani do odkrywania i wykorzystywania w swojej pracy nowych metod oraz zainspirowani dobrymi lekturami i autorami, którzy mają coś do powiedzenia.
Nasz prezent dla Was to - wbrew dzisiejszym tendencjom rynkowym – zachowanie cen do końca 2021 roku, a nawet… ich obniżanie!

Podobnie jak w poprzednich latach, bierzemy udział w plebiscycie na księgarnię roku Krakowa Miasta Literatury UNESCO i prosimy o głosowanie na naszą księgarnię! To będzie Wasz prezent dla nas!
Ta pozycja wśród innych niezależnych - tworzonych z pasją - miejsc pełnych książek i rozmów o książkach, oczywiście zobowiązuje i motywuje. Dlatego nasze plany dalsze i niezmienne to utrzymanie oferty wysokiej jakości podręczników i dobrych metod do nauki języka włoskiego: znanych i tradycyjnych oraz zupełnie nowych, wydawnictw papierowych i multimedialnych.

Miłośnikom literatury włoskiej będziemy nadal proponować dobre lektury - dzieła literatury włoskiej, ale też włoskie tłumaczenia polskich autorów.

Nasza propozycja jest bardzo bogata!
 
Dziś zaufajmy gustowi literackiemu Eleny Ferrante, która na liście swoich 40 ulubionych książek i autorek umieściła utwory dostępne również u nas:
Pobierz obrazki
Lessico famigliare

Pobierz obrazki
Accabadora

Pobierz obrazki
L'Arminuta

Przy okazji przypominamy powieści Eleny Ferrante, może te mniej popularne:
Pobierz obrazki
La spiaggia di notte

Pobierz obrazki
La vita bugiarda degli adulti

Pobierz obrazki
I giorni dell'abbandono

A my z bogatej oferty współczesnej włoskiej literatury dziś wybraliśmy do przeczytania kilka powieści, których autorkami są kobiety:
Pobierz obrazki
Le assaggiatrici

Pobierz obrazki
L'architettrice

Pobierz obrazki
La zona cieca

Pobierz obrazki
I leoni di Sicilia

Pobierz obrazki
L'inverno dei Leoni

Pobierz obrazki
L'arte della gioia

Mówią, że dzisiejsza trzydziestka to dawna osiemnastka, więc świętujemy optymistycznie, życząc sobie i Wam przyjemności z obcowania z językiem i literaturą włoską, pasjonujących lektur, bo „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła” (Wisława Szymborska).
Italicus - Non solo libreria...
Pobierz obrazki
Angolo caffè
La Libreria Italicus è provvista di un angolobar pressoil quale è possibile gustare eacquistare ottimi prodotti di eccellenti marche italiane.
Pobierz obrazki
Internet in libreria
L'ampio tavolo della Libreria è provvisto di preseelettriche per l'alimentazione di PC e cellulari. Possibilità di collegamento ad internet.
Pobierz obrazki
Agenzia di traduzioni
Italicus èanche agenzia di traduzioni. Si effettuanocon competenza e puntualità traduzioni scritte e consecutive, ordinarie e giurate.
 
Obserwuj nasz profil na Facebooku!
 
Księgarnia Italicus
ul. Kremerowska 11
31-130 Kraków
Telefon: +48 12 638 08 07
Mobile: +48 694 611 309
Godziny Otwarcia:
pon.-pt.:   9:00 - 18:00
sobota:   10:00 - 14:00
E-mail: sklep@italicus.com.pl
Skype:  italicuscracovia1
 
Wiadomość wysłana przez: ITALICUS KRYSTYNA JUSZKIEWICZ - MYDLARZ I MICHAŁ MYDLARZ SPÓŁKA JAWNA, ul. Kremerowska 11, 31-130, Kraków, Polska, PL6762502559
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, zakończ subskrypcję.
Delivered by FreshMail