/ / Rejestracja
  • Affresco Italiano A2 - libro dello studente + CD audio

Affresco Italiano A2 - libro dello studente + CD audio

  • cena: 109,20PLN

Affresco Italiano jest kursem języka włoskiego dla obcokrajowców. Przeznaczony jest dla młodzieży i studentów dorosłych, uczących się we Włoszech i zagranicą.

Kurs dzieli się na sześć części odpowiadających kolejnym poziomom zaawansowania, wg kryteriów Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego.Każda część (poziom) obejmuje:- podręcznik ucznia składający się z jednostek lekcyjnych (12 jednostek dla poziomu A1, A2, B1; 10 jednostek dla poziomu B2, C1, C2). Poszczególne lekcje dotyczą określonych zagadnień i są podzielone na sekcje (dla poziomu A i B). Taka struktura pozwala nauczycielowi zaplanować naukę stosownie do poziomu zaawansowania i potrzeb danego zespołu uczniów. Każda lekcja obejmuje m.in.: ćwiczenia językowe, utrwalające poznane słownictwo, zagadnienia gramatyczne i ortograficzne, wskazówki dotyczące wymowy, krótkie prezentacje bardziej i mniej znanych zabytków kultury włoskiej. Jednostki lekcyjne podręczników dla poziomu C1 i C2, pozbawione już podziału na sekcje, zawierają teksty oparte na autentycznych materiałach, które proponują różne typy narracji


- cd audio (z zapisem tekstów do słuchania)- przewodnik dla nauczyciela (z opisem ćwiczeń, rozwiązaniami, transkrypcją dialogów i licznymi wskazówkami dydaktycznymi).W sprzedaży znajdują się obecnie komplety kursu (podręcznik z dwiema płytami 2 Cd audio + podręcznik dla nauczyciela) dla poziomu A1, A2, B1 i B2.
poziom C1 i C2 jest bez CD
ksiazka
liczba stron 249
poziom A2

Polecane

Dimmi...

Dimmi...

Manuale per la comunicazione. Primo Livello
A. Battaglia, L. Tarini 85,00PLN
Praticamente dimmi...

Praticamente dimmi...

Esercizi e Attività. Primo Livello. Nuova edizione
A. Battaglia, L. Tarini 115,50PLN
L'italiano per la cucina

L'italiano per la cucina

Lezioni di cucina e lingua italiana per stranieri
S. Porreca Porreca 83,50PLN